Alle medarbejdere
Alle medarbejdere Ledelse Undervisere Administration Pedeller Kantine Rengøring

Ledelse

GVB

Gitte Vest Barkholt (GVB)

Rektor

GBE

Gert Charles Wandahl Bergstein (GBE)

Vicerektor

OLJ

Ole Jensen (OLJ)

Uddannelsesleder - HHX og EUD/EUX Business

BSJ

Bjarne Steen Jensen (BSJ)

Uddannelsesleder

Undervisere

APS

Anders Peter Vester Sørensen (APS)

Astronomi, fysik, naturgeografi, matematik

ALH

Anja Lykke Hundebøll Nielsen (ALH)

Biologi, bioteknologi, kemi

ATB

Anna Kathrine Tygesen Bennetsen (ATB)

Engelsk, kemi

AST

Anna Sophie Thomsen (AST)

Dansk, engelsk

ASA

Anne Smet Andersen (ASA)

Biologi, kemi

AVS

Anette Vester Svensson (AVS)

FF-/SO-koordinator

Dansk, idræt

MRH

Anne-Mette Risager Hansen (MRH)

International økonomi, samfundsfag

AKN

Axel Kvist Nielsen (AKN)

Afsætning, international økonomi

BFL

Bente Filskov Langelund (BFL)

Studievejleder, sikkerhedsrepræsentant

Engelsk, erhvervsøkonomi

BES

Bente Poulsen Jensen Sørensen (BES)

Idéhistorie, international økonomi, kommunikation og it, mediefag, samfundsfag

BST

Brian Stoubæk (BST)

Filosofi, græsk, oldtidskundskab, tysk

BPE

Bruno Pedersen (BPE)

Finansiering, virksomhedsøkonomi

CBD

Charlotte Burgdorf G Damgaard (CBD)

Kemi, matematik

CNS

Christian Norling Svane (CNS)

Matematik, musik

CHS

Christina Søvndal (CHS)

Dansk, musik

DOJ

Dorthe Jespersen (DOJ)

Dansk, psykologi

ELK

Ellen Lund Kirk (ELK)

Fransk, spansk

FJR

Frank Juel Rahn (FJR)

Afsætning, organisation

GSL

Geert Schack Lindemann (GSL)

Historie, tysk

GRW

Gun Rachel Wernblad (GRW)

Engelsk, mediefag

GNI

Gurli Nielsen (GNI)

Biologi, bioteknologi, kemi

HHN

Heidi Hjortgaard Nystrand (HHN)

Biologi, historie

IJJ

Ida Louise Juul-Johansson (IJJ)

Psykologi, samfundsfag

INM

Ina Maslakova (INM)

Matematik

JFM

Jan Friis Mikkelsen (JFM)

Dansk, samfundsfag

JFK

Jesper Friis Kromann (JFK)

Historie, samfundsfag

KMR

Kasper Møberg Rasmussen (KMR)

Informatik, programmering

KBE

Kirstine Bak Egelund (KBE)

Engelsk, religion

KLK

Klaus Kristensen (KLK)

Fysik, teknik, teknologi

KRM

Kristian Mølgaard (KRM)

Studievejleder

Billedkunst, dansk

MDA

Maria Damgaard Andreasen (MDA)

Dansk, historie

Silhuet Grindsted

Marie Bruun (MAB)

Studievejleder

Dansk, religion

Silhuet Grindsted

Marit Andresen (MAA)

Læsevejleder, kursusleder

Fransk, tysk

MFA

Martin Finderup Andersen (MFA)

Filosofi, samfundsfag

MTA

Martin Tanggaard (MTA)

Erhvervsjura

MEG

Mette Åseng (MEG)

Matematikvejleder

Biologi, matematik

MSB

Morten Slavensky Bro (MSB)

Idræt, samfundsfag

MST

Morten Skov Tornby (MST)

Erhvervsjura

NBK

Niels Bjerg Kristiansen (NBK)

Data Protection Officer (DPO), datavejleder, skemalægger

Biologi, historie

Silhuet Grindsted

Ole Dalsgaard Pedersen (ODP)

Dansk, drama

Silhuet Grindsted

Per Melby (PEM)

Fysik, matematik

PKN

Peter Knudsen (PKN)

Erhvervsfag, erhvervsøkonomi, uddannelsesspecifikke fag

RHH

Rikke Hansen Husted (RHH)

Studievejleder, tillidsrepræsentant

Dansk, idræt

RRK

Rikke Riber Kjær (RRK)

Engelsk, spansk

RPK

Rikke Pihlmann Kristensen (RPK)

Engelsk, historie

SBA

Signe Baden (SBA)

Historie, matematik

Silhuet Grindsted

Signe Damgaard Møgeltoft (SDM)

Afsætning, innovation, markedskommunikation

SNC

Steen Nørregaard Christensen (SNC)

Biologi, religion

STE

Steen Ellemose (STE)

Fysik, kemi

SJE

Søren Jensen (SJE)

Engelsk, historie, latin

TLT

Tanja Larsen Thorbjørnsrød (TLT)

FF-/SO-koordinator

Markedskommunikation, spansk

TRO

Tina Rolsgaard (TRO)

Matematik

TBN

Tine Elisabeth Bay Nielsen (TBN)

Finansiering, organisation, virksomhedsøkonomi

TGB

Trine Grunnet Bach (TGB)

Engelsk, kulturforståelse

TST

Trine Stilling (TST)

Bogadministrator, suppleant for tillidsrepræsentant

Billedkunst, fransk

UFG

Ulla Fomsgaard (UFG)

Mentor

Musik, religion

VLS

Vibeke Lund Sørensen (VLS)

Afsætning, dansk, erhvervsfag

Administration

JCB

Jaan Chresten Bonde (JCB)

Økonomiansvarlig

MAN

Marianne Alminde Nielsen (MAN)

Skolesekretær

MKM

Mette Krusborg Madsen (MKM)

Skolesekretær

PSR

Pia Susanne Ravnkilde (PSR)

Sekretær

PHM

Poul Hvam Madsen (PHM)

Silhuet Grindsted

Ulla Lyskjær Emanuelsen (ULE)

Økonomiassistent

Pedeller

JSN

Jan Spangsberg Nielsen (JSN)

HBN

Heidi Bundgaard Nielsen (HBN)

BRP

Brian René Petersen (BRP)

KBN

Kurt Bundgaard Nielsen (KBN)

Kantine

HSM

Heidi Sandholt Mortensen (HSM)

Kantineleder

MAJ

Majbritt Andersen (MAJ)

Kantineassistent

Rengøring

ANO

Ann Ottosen (ANO)

JEE

Jennifer Eriksen (JEE)

KIP

Kirsten Pedersen (KIP)

MVC

Mariane Vestergård Cottl (MVC)

PEV

Pernille Egebjerg Viskum (PEV)

PON

Porntip Oncham (PON)

Vil du gerne på besøg?

Kontakt os